Šodien ir kļuvusi populāra jauna auto krāsošanas tehnoloģija ar polimēra kompozītmateriālu. Auto krāsošanu veic ar Šveices kompānijas DEMPINOX krāsām, kuras ir pieejamas vairāk kā 50 dažādos krāsu toņos. Krāsa nesatur bitumu un darvu, kas ir citu kompāniju krāsu sastāvā. Dempinox krāsas sastāvā ir 100% polimērs, kas pastiprina krāsas noturību. Tagad ir iespēja ātri un viegli nokrāsot savu auto sev vēlamajā krāsā.
Mūsu mērķa auditorija ir cilvēki, kuri vēlas uzlabot sava auto vizuālo izskatu, mainīt auto krāsu, aizsargāt savu auto no skrāpējumiem un citiem ārējās vides kaitīgajiem faktoriem.

Eiropā šī krāsa kļūst arvien populārāka.


DEMPINOX galvenās priekšrocības:

  • Plaša krāsu un toņu izvēle;
  • Nodrošina auto korpusa aizsardzību;
  • Iespēja aizsargāt un vizuāli uzlabot auto disku izskatu;
  • Aizsargā auto korpusu no pārkaršanas vasaras laikā;
  • Ātra krāsas nožūšana.

Ja vēlēsieties, pat pēc 10 gadiem kompozītmateriāla lietošanas, varēsiet noņemt Dempinox pārklājumu saglabājot sava auto iepriekšējo krāsu. Jūs varēsiet atgriezt sava auto spīdumu bez skrāpējumiem un švīkām, kas ļauj paaugstināt auto tirgus cenu.
Skrāpējumi, kuri radušies vieglu negadījumu rezultātā, var tikt viegli novēršami, ja auto ir pārklāts ar Dempinox krāsu, jo šim pārklājumam piemīt unikāla īpašība saplūst ar pārējo krāsojumu.