Dempinox composite

Kompozīta pārklājums Dempinox - ir divdesmit pirmā gadsimta universāli dekoratīvs un aizsargājošs materiāls. Pateicoties spēcīgās saķeres īpašībām, tas ir viegli piemērojams visām virsmām un to var uzklāt ar jebkādiem pieejamiem līdzekļiem un metodēm. Kompozīta pārklājums ir ūdens un uguns izturīgs, tas aizsargā virsmu no nolietošanās, skrāpējumiem, triecieniem, ceļu ķimikālijām, sāls, rūsas, UV un straujām temperatūras izmaiņām.
Dempinoxkrāsu palete satur vairāk nekā 50 - matētas, perlatutra, metālikas, luminiscējošās un flurioscējošās - krāsas un toņus.
Dempinox lieto mašīnbūvē, auto vizuālo efektu nodrošināšanai, celtniecībā, ainavu izveidē un dažādās citās pielietojuma jomās.

Kompozīta pārklājumaDempinox izmantošana ir noteiktazemāk.

Auto tūnings

Dempinox plaši izmanto auto vizuālā izskata uzlabošanai. Atšķirībā no tradicionālajām krāsu pārklāšanas tehnoloģijām, pārklājuma uzklāšana neprasa automašīnas demontāžu, kas aizsargā jūsu automašīnu no bojājumiem to izjaucot.

Lasīt vairāk...

Disku aizsardzība

Ar revolucionāro Dempinox kompozīta pārklājumu var krāsot hromētus un vieglmetāla diskus ar jebkuru, pat visspilgtāko no krāsu toņiem, jo pēc vēlēšanās, pārklājumu var noņemt, atgriežot diskiem sākotnējo izskatu.


Lasīt vairāk...

Pretkorozijas aizsardzība

Virsbūves apakšas aizsardzība. Galvenā automašīnu problēma, kuras ir ekspluatētas vairāk kā piecus gadus, ir metāla oksidēšanās no ziemā kaisītajiem elementiem uz ceļiem, kā rezultātā automašīnas apakšējā daļa vai virsbūve ir daļēji vai pilnībā pārklājusies ar rūsu.

Lasīt vairāk...

Hroma pārklājumi

To automašīnu īpašnieki, kuri vēlas aizsargāt vai mainīt krāsu savām automašīnu hromētajām detaļām, saskaras ar problēmu, ka vairums krāsu neturas pie tām, iepriekš nenotīrot tās ar abrazīviem materiāliem vai smilšpapīru.


Lasīt vairāk...