Dempinox aqua

Hidroizolācijas un dekoratīvie pārklājumi sienām, jumtiem, peldbaseiniem un mitrām vietām. Adhezīvs absolūti visām virsmām. Materiāls ir šķidrs un to var pārklāt ar jebkuriem zināmiem veidiem, piemēram ar rullīti, otu vai pulvelizatoru. Rezultātā tiek iegūts bezšuvju pārklājumu, kurš ir izturīgs pret nodilumu, skrāpējumiem, sasitumiem un temperatūras izmaiņām. Bez hidroizolācijas īpašībām, DempinoxAqua piemīt skaņas un siltuma izolācijas īpašības.

Pārklājums baseiniem

DempinoxAqua ir revolucionārs pārklājums baseiniem, kurš ir adhezīvs ar pārklājamo materiālu, viegli pārklājams, viegli remontējams, kā arī pieņem jebkuru formu, kas nozīmīgi samazina izmaksas.

Lasīt vairāk...

Dekoratīvie ezeri

Līdz šim, hidroizolācija bija sarežģīts process. Ainavu dizaineri mēģināja stiprināt speciālo plēvi ar akmeņiem un pārklāja to ar dažādiem materiāliem, kas tīrot mākslīgo ezeru tika sabojāta.

Lasīt vairāk...

Jumta segumi

Aqua tiek plaši izmantots jumtu celtniecībā, to hidroizolācijai un siltumizolācijai, kā arī apdarei. Materiāls tiek plaši izmantots jumtu konstrukcijās. Tā uzklāšanai nav nepieciešams ilgs laiks un piepūle.

Lasīt vairāk...

Hidroizolācija

Plaša pielietojuma hidroizolācija. To izmanto liekot ēkām pamatus, jumtu montāžas darbos, baseinos, veidojot ainavas un interjeru, u.c. Materiāls ir viegli piemērojams. Pārklājumu var tieši uzklāt uz putekļiem vai rūsas.

Lasīt vairāk...