Auto tūnings

Dempinox plaši izmanto auto vizuālā izskata uzlabošanai. Atšķirībā no tradicionālajām krāsu pārklāšanas tehnoloģijām, pārklājuma uzklāšana neprasa automašīnas demontāžu, kas aizsargā jūsu automašīnu no bojājumiem to izjaucot.

Pēc vairāku mēnešu lietošanas, ja vēlaties, kompozīta pārklājumu var noņemt un atgriezt sākotnējo auto izskatu. Piemēram, ziemā jūs varat braukt ar melnu auto un baltiem diskiem, savukārt, vasarā – ar baltu auto un melniem diskiem. Dempinox iemieso visas fantāzijas, kas kādreiz bija pieejamas tikai militārām struktūrām.

Kompozīta materiāla pārklājuma kalpošanas ilgums ir līdz 7 gadiem.

Dempinox ir īpaši elastīgs, tas spēj izstiepties līdz 800% no sākotnējā izmēra. Šī un citas fenomenālas īpašības ļauj mūsu produktu pielietot dažādās jomās. Visplašāk tā ir pielietota automašīnu krāsošanā.

Dempinox plaši izmanto automašīnas ārējā izskata uzlabošanai, tās elementiem, hroma restēm un nosaukumu plāksnēm, diskiem un lukturiem. Pārklājums rada ne tikai estētiskus uzlabojumus, bet palielina arī izturību pret bojājumiem no grants, smilts, sāls, koku zaru skrāpējumiem, u.c.

Dempinox ELEKTRA izmanto elektrisko kontaktu izolācijai, bojāto vadu remontam, aizsargā pret koroziju.

Visas šīs īpašības ir ļāvušas Dempinox kļūt ļoti populāram starp medniekiem, bezceļu automašīnu īpašniekiem un automašīnu vizuālo efektu veidošanas entuziastiem.